Bezpłatne szkolenie dla mieszkańców nt. Opłacalności i bezpieczeństwa instalacji fotowoltaicznych

Zapraszamy mieszkańców powiatów białostockiego i hajnowskiego do udziału w nieodpłatnym webinarium „Fotowoltaika – opłacalność inwestycji, zasady i bezpieczeństwo eksploatacji”.

Spotkanie online organizuje Centrum Energii Odnawialnej w ramach projektu „Establishment of a Competence Centre for renewable energy and energy efficiency in the Podlasie region: the counties of Hajnówka and Białystok”.
Webinarium jest finansowane ze środków Europejskiej Inicjatywy Ochrony Klimatu EUKI oraz Ministerstwa Ochrony Środowiska, Przyrody i Bezpieczeństwa Nuklearnego Niemiec.

Proponujemy Państwo następujące terminy:
1.  3 grudnia 2020 r., godz. 14.00
2.  7 grudnia 2020, godz. 17.00
3.  9 grudnia 2020, godz. 17.30
4.  11 grudnia 2020 r., godz. 16.00
5.  12 grudnia 2020 r., godz. 14.00

PROGRAM WEBINARIUM:
1.  Opłacalność instalacji OZE – okres zwrotu, koszty, wielkość instalacji.
2.  Niezbędne elementy techniczne instalacji PV.
3. Zasady bezpiecznej eksploatacji instalacji PV
4.  Dyskusja i odpowiedzi na pytania uczestników webinarium

Prowadzący: dr inż. Helena Rusak oraz dr inż. Marcin Sulkowski.

Szkolenie będzie prowadzone za pośrednictwem platformy ZOOM, szczegółowe dane dostępowe zostaną przekazane osobom które zgłoszą swój udział. Wymagane jest posiadanie komputera posiadającego połączenie internetowe, kamera nie jest wymagana.

Prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (do dnia poprzedzającego webinarium, na które uczestnik planuje się zgłosić) mailem na adres: k.poskrobko@bof.org.pl lub oryginał pocztą na adres: Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego, ul. Adama Mickiewicza 74 lok. 6, 15-232 Białystok.

Osoba do kontaktu: Katarzyna Poskrobko mail: k.poskrobko@bof.org.pl